В Броварах активісти не допустили прийняття депутатами кількох скандальних земельних рішень

Фото: Дмитро Карпій

Фото: Дмитро Карпій

Минулого тижня в Броварах після звістки про незаконне винесення додаткових проектів земельних рішень на сесію місцевої міської ради на засідання прийшли активісти та небайдужі люди.

Про це повідомляє Дмитро Карпій в матеріалі, який розміщений в блогах на «Ні корупції!»

Позицію громади щодо “додаткових проектів рішень” перед засіданням висловила активістка Броварського люстраційного комітету Аліна Дяченко.

Активістка назвала дві вимоги до влади: не виносити додаткові рішення та визначити чіткий перелік випадків, коли можна скликати позачергові сесії.

Після промов міський голова Ігор Сапожко одразу ініціював зняття з порядку денного низку «додаткових проектів рішень». Депутати одноголосно за.

Після цього знімають і інші проекти рішень, щодо яких були питання в опозиції у раді.

Зокрема, як розповів депутат-УДАРівець Роман Сімутін, вдалося зняти з розгляду питання безоплатної передачі у користування 3,2 га броварської землі.

Ділки, за словами депутата, орендують ділянку з 2007 року. Відтоді не сплачуючи ні копійки орендної платні.

Також зняли з розгляду питання передачі під будівництво автостоянки ділянки мікрорайону «Купава», на чому наполягали місцеві мешканці. За словами Сімутіна, останні таким чином отримали можливість облаштування на цій землі паркової зони.

Ще одне питання, прийняттю якого вдалося запобігти, – зняття з аукціону продажу права оренди ділянки по вулиці Короленка. За свідченням опозиціонерів, це рішення дозволило би хаотично замостити територію МАФами.