Як допомогти справі люстрації

Єгор Соболєв

Єгор Соболєв

Тепер, коли Верховна Рада ухвалила закон "Про очищення влади" у першому читанні, наступає час вирішального бою, - пише Єгор Соболєв у своєму блозі на Українській правді.  

Ось як я пропоную його виграти нам з Вами.

1. По-перше, тим, хто має світлі ідеї, як посилити закон, дайте знати правникам-розробникам ll2014ua@gmail.com. Високочолі експерти запрошуються на зустріч у вівторок, о 09:00. Про своє бажання прохання повідомити vero4pr@gmail.com.

2. По-друге, дуже важливо зробити гласним внесення парламентарями правок до закону. Зараз вороги люстрації будуть намагатися вихолостити її. Ми пропонуємо, щоб усі засідання робочої групи проходили в присутності журналістів. Група збирається у парламенті у вівторок об 11:00. Акредитація за тим же ж мейлом vero4pr@gmail.com.

3. І головне. Час зробити кожного депутата, який може блокувати остаточне ухвалення закону, нашим особистим ворогом на виборах. Почнімо з парламентарів, які не голосували за закон в першому читанні, хоча їхні політичні сили декларують підтримку люстрації. Ось тут ми будемо публікувати їхні портрети. Прохання поширювати в соцмережах, розповідати знайомим. Особливо, якщо Ви живете в їхніх округах. І Автомайдан вже збирається до них у гості.

Мирошниченко Юрий плакат


Взагалі, друзі, цей тиждень знову показав нам: влада – це ми.

Як тільки ми об'єднуємося, виходимо на вулицю, ставимо нашим політичним представникам конкретні завдання – вони починають їх виконувати.

Так, більшість нинішніх можновладців не хочуть очищення влади.

Але ми ж із Вами розуміємо, наскільки воно потрібне. І нас таких мільйонів 40.

Так що, все вийде.