У Коломиї лікар за хабар обіцяв виписку з історії хвороби

фото з zakarpattya.net.ua

фото з zakarpattya.net.ua

Коломийською міжрайонною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо завідувача одного з відділень Коломийської ЦРЛ.

Медик вимагав та отримав у жительки міста Коломиї Івано-Франківської області 1000 гривень неправомірної вигоди. Встановлено, що 55- річний медик за вказану грошову винагороду обіцяв надати виписку з історії хвороби, що була необхідна жінці для подачі до медико-експертної комісії та оформлення інвалідності.

«Лівий» заробіток лікар зажадав отримати у комп’ютерному кабінеті Урологічного відділення Коломийської ЦРЛ. Безпосередньо після передачі неправомірної вигоди даний факт був зафіксований правоохоронцями та доведений у ході розслідування.

На разі щодо медика обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 ст. 368 КК України затверджено та скеровано до Коломийського міськрайонного суду для розгляду по суті, інформує Фіртка з посиланням на прес-службу прокуратури.