Посадовець Львівської ОДА завдав державі збитків на 600 тис. грн

фото з www.volynpost.com

фото з www.volynpost.com

Посадовець Львівської ОДА завдав державі збитків на 600 тис. грн, підписавши акти виконаних ремонтних робіт у більших обсягах, ніж вони були здійснені. Наразі стосовно нього завершено досудове розслідування. Про це повідомляє ZIK з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

Як зазначається, будучи уповноваженим здійснювати технічний нагляд та контроль за якістю будівельно-монтажних робіт у монастирі, що в с. Підгірці Бродівського району Львівщини, посадовець підписав акти виконаних робіт в обсягах більших, ніж вони були реально виконані. Внаслідок цього з державного бюджету на користь приватного підприємства безпідставно перераховано понад 600 тис. грн.

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено.

Посадовцю ЛОДА, який є депутатом Бродівської районної ради, оголошено про підозру у вчиненні службової недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки державним інтересам, за ч. 2 ст. 367 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді застави.

Водночас правоохоронці проводять подальше розслідування щодо посадових осіб приватного підприємства, які освоювали бюджетні кошти.