Заарештовано директора Київського бронетанкового заводу

фото з mykyiv.com.ua

фото з mykyiv.com.ua

Директора Київського бронетанкового заводу, де напередодні було виявлено зникнення одного танка, заарештовано. Про це повідомив Генеральний прокурор України Віталій Ярема, інформує Радіо Свобода.

На засіданні парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Ярема заявив, що органи прокуратури порушили низку кримінальних справ щодо працівників оборонної сфери, структурних підрозділів підприємств, які входять до «Укроборонпрому».

«Сьогодні (13 серпня - ред.) заарештували директора цього заводу (Київського бронетанкового), який брав участь у розкраданні та виведенні коштів», – сказав Ярема.

За словами генпрокурора, у вівторок було виявлено відсутність одного танка, а сім танків, які підготували для продажу за іноземними контрактами, насправді належать Міністерству оборони, їх не можна було продавати.

Нагадаємо, прокуратура Центрального регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері здійснює досудове розслідування щодо фактів зловживання посадових осіб державного підприємства «Київський бронетанковий завод».

16 липня у м. Києві СБУ спільно зі слідчими прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сферізатримали т.в.о. директора ДП “Київський бронетанковий завод”. Його затримано за підозрою у розтраті державних коштів, виділених на військову техніку.

Печерський районний суд міста Києва задовольнив клопотання прокуратури Центрального регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері щодо взяття під варту керівника державного підприємства «Київський бронетанковий завод» за підозрою в махінаціях з купівлею корпусів для БТР.