Підлеглі Королевської заробляли гроші на “розміщенні реклами” в фальшивій газеті

фото з tsn.ua

фото з tsn.ua

Правоохоронці проводять досудове розслідування за фактом відмивання коштів співробітниками Мінсоцполітики часів Наталії Королевської при розміщенні матеріалів про діяльність підконтрольних міністерству відомств у ЗМІ.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала редактор Кіровоградської обласної газети «Нова газета» Інна Тільнова, інформують Наші гроші.

Вона повідомила, що за даними МВС, підлеглі Королевської у 2013 році розміщували у «Новій газеті» матеріали і платили за це. Тільнова отримала листа від старшого слідчого Головного слідчого управління МВС з вимогою надіслати їм деякі примірники "НГ" за 2013 рік.

«Насправді жодних статей ми не публікували, договорів не укладали і грошей не отримували… Як виявилось, у слідчого на руках є «Нова газета» із цими статями. От тільки в нашому архіві і в пдф-архівах цих статей немає, а в слідчого є. Такі діла»,- повідомила Тільнова.

Як нагадують Наші гроші, у 2014 році підпорядковані Мінсоцполітики відомства планували витратити на розміщення реклами 95 млн грн. Після Майдану ці тендери були відмінені «внаслідок непереборної сили» та «через відсутність подальшої потреби у закупівлі».