ДУСя обіцяє відкрити колишні резиденції Януковича для відвідування

фото з www.perevodov.info

фото з www.perevodov.info

Державне управління справами відкриває для рекреаційної діяльності та відвідування державні організації «Резиденція «Залісся» (п/в Богданівка Броварського району Київської області) та «Резиденція «Синьогора» (с.Гута Богородчанського району Івано-Франківської області), що перебувають у його управлінні. Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента України, пише Тиждень.

У повідомленні наголошується, що громадяни матимуть можливість відвідати з екскурсіями кожну з резиденцій.

"У рамках візитів організовуватиметься культурно-пізнавальний відпочинок, орнітологічний туризм, відпочинок на рекреаційних майданчиках, огляд інтер’єрів режимних об’єктів, святкові екскурсії, прогулянки верхи на конях", - повідомляє ДУСя.

Також у повідомленні йдеться, що відвідувачі «Залісся» зможуть "спостерігати диких тварин на території заповідника, організовувати любительську та спортивну риболовлю у межах затверджених граничних лімітів".

Зазначається, що для відвідувачів «Синьогори» також буде відкритою канатна дорога.

"На території резиденцій відпочиваючі матимуть право використовувати власну фото-, відеотехніку, проводити кіно-, фото-, аудіо та відеозйомку", - запевнили в ДУС.

Наголошується, що згідно затвердженого порядку, рекреаційна діяльність на об’єктах проводитиметься за умови відсутності державних заходів та з додержанням вимог охорони навколишнього середовища.

"Відвідувачів буде супроводжувати екскурсовод або інша відповідальна особа, за погодженням з генеральним директором резиденції. Замовлення на проведення екскурсій з відвідуванням режимних об’єктів прийматимуться не пізніше, ніж за дві доби до дати відвідування. Допуск учасників екскурсії здійснюватиметься співробітниками УДО за наявності документів, що посвідчують особу", - зазначили в Держуправлінні справами.