ГПУ хоче повернути 164 млн євро заарештованих у банках Швейцарії та Ліхтенштейну

фото з 112.ua

фото з 112.ua

Генеральна прокуратура України проведе зустріч із представниками Ліхтенштейну та Швейцарії щодо повернення 164 млн євро, незаконно виведених за кордон колишніми українськими чиновниками і заарештованих у банках зазначених країн, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Вже цього місяця в Генпрокуратурі відбудуться консультації з представниками компетентних органів Ліхтенштейну з приводу визначення способів повернути нашій державі майже 27 млн євро, які були заарештовані правоохоронцями Ліхтенштейну на виконання рішення Ради Європейського Союзу", - повідомив на брифінгу 12 серпня речник Генпрокуратури Юрій Бойченко.

Він також розповів, що вживаються заходи для організації найближчим часом аналогічних консультацій з компетентними органами Кіпру, де на рахунках у банківських установах цієї країни заарештовано понад 5 млн євро.

Крім того, вже на початку вересня заплановано візит делегації Швейцарії для обговорення способів повернення 137 млн євро, що заарештовані на банківських рахунках цієї країни, зазначив Бойченко.