Відкрито справу на посадовців “Нафтогазу”, які переказали 320 млн фірмі з одним працівником

фото з www.naftogaz.com

фото з www.naftogaz.com

Прокуратура відкрила провадження щодо розтрати службовцями НАК "Нафтогаз України" 320 млн грн бюджетних коштів. Про це Укрінформу повідомили у прес-службі прокуратури м.Києва.

"Розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати службовими особами Національної акціонерної компанії "Нафтогаз Україна" понад 320 млн грн бюджетних коштів, які були виділені на розвиток мінерально-сировинної бази", - зазначили у прес-службі.

Встановлено, що у 2012 році підприємство паливно-енергетичного комплексу уклало з приватною фірмою 4 угоди про проведення геологорозвідувальних робіт. Кошти у повному обсязі були переказані на рахунки фірми, але жодних робіт так і не було проведено, розповіли у прокуратурі.

Як з’ясували правоохоронці, ця комерційна структура, маючи у штаті лише одного працівника, була створена для прикриття незаконної діяльності.

"Таким чином, службовці "Нафтогазу" перерахували багатомільйонну суму на рахунки фіктивного підприємства", - уточнили у прес-службі.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем) ККУ внесено до ЄРДР.

Триває досудове розслідування.