Перелік пільг, які Янукович закріпив за Ющенком

фото Ліга

фото Ліга

Екс-президент України Віктор Янукович закритим указом закріпив за своїм попередником Віктором Ющенком трьох радників і двох помічників (серед яких прес-секретар Ірина Ванникова), чотирьох водіїв та охоронця, а також двох покоївок, офіціантів і кухаря, повідомляє Ліга.

Як відомо, привілеї чиновників вищого рангу були засекречені доти, поки президент Петро Порошенко 4 серпня своїм розпорядженням не зняв гриф "не для друку" з 15 президентських розпоряджень і не скасував 13 спеціальних наказів про матеріальне забезпечення та охорону вищих посадових осіб у відставці.

Як слідуємо з документів (копії є в розпорядженні редакції ЛІГАБізнесІнформ), всі люди, які перебували в розпорядженні Ющенка, числилися в штаті Держуправління справами, а значить, утримувалися за рахунок платників податків.

Крім того, колишнього лідера Нашої України за державний рахунок обслуговують два автомобіля і два будинки в Конча-Заспі. Він має право на лікування та відпочинок в клініках і санаторіях Державного управління справами.