Розслідування вбивства горлівського депутата і активістів гальмується

РИбак Горловка

Володимир Рибак, якого вбили терористи

Кримінальне провадження за фактом жорстокого вбивства на Донбасі студента КПІ Юрія Поправка закрито "у зв'язку з відсутністю події злочину".

Про це в інтерв'ю ZN.UA повідомила вдова вбитого сепаратистами горлівського депутата Володимира Рибака - Олена Рибак.

Вона нагадала, що активісти Юрій Поправко і Юрій Дяковський були вбиті в один день із депутатом горлівської міськради Володимиром Рибаком.

"Був ще один чоловік, якого привезли разом з Вовою і тоді ж убили. Сепаратисти говорили, що він з Горлівки і добре знав мого чоловіка. Хто цей чоловік - ми не знаємо. Труп не знайшли", - додала вона.

За її словами, довідки родичам загиблих активістів були видані однакові - об'єднані множинні колото-різані проникаючі рани живота, утоплення.

"Це поки те, що я можу сказати. Справу гальмують. Сім'ї Поправка взагалі прийшов лист, що у зв'язку з відсутністю події злочину справу закрито", - сказала Олена Рибак.

На питання, хто може гальмувати розслідування, вона відповіла: "Якщо Безлера візьмуть живим, то він сам про це розповість".

При цьому вірогідність упіймання Безлера живим оцінила в 1%.

Як відомо, Рибак був викрадений 17 квітня. Перед викраденням він намагався пройти в міськвиконком, щоб зняти прапор так званої "ДНР", але на вході в будівлю через це в нього виник конфлікт із представниками самооборони.

Тіло Рибака і ще кількох активістів знайшли в Слов'янську на березі ріки.

Причина смерті обох загиблих - комбінована травма тіла внаслідок тортур, з подальшим утопленням ще живих потерпілих, які перебували без свідомості", - зазначали тоді в МВС.

УП