Наметове містечко на Майдані у Києві припинило своє існування

фото з Інтерфакс-Україна

фото з Інтерфакс-Україна

Наметове містечко на Майдані Незалежності у Києві припинило своє існування. На площі були демонтовані практично всі намети на обох сторонах вул.Хрещатик і на прилеглих вулицях, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Наразі встановлено ​​лише один великий намет зеленого кольору з боку Лядських воріт за каркасом сцени, на якій написано "Координаційний центр по мобілізації". Ще одна палатка стоїть на перетині вул.Інститутській і Хрещатика, навпроти входу в будівлю, в якій розташований "Майдан прес-центр".

На площі, як і раніше, стоїть каркас новорічної ялинки, яка обвішана прапорами і різними плакатами. Також на пішохідній частині залишається нерозібрані каркас сцени Майдану, на якому висять державні прапори України, ряд інших прапорів. Також на каркасі розвішені портрети героїв Небесної сотні.

11 серпня комунальні служби Києва займаються благоустроєм території, приводять її в порядок. Рух транспорту по Хрещатику і прилеглих вулицях відкрито, за винятком нижньої частини вул.Інститутській, на якій, як і раніше, стоять барикади.

Нагадаємо, 10 серпня був відновлений автомобільний рух на Хрещатику і всіх прилеглих вулицях, крім нижньої частини Інститутської.

За словами керівника комунального підприємства "Київавтодор" Володимира Жукова, 9 та 10 серпня понад тисячу співробітників комунальних служб та киян-активістів прибирали Хрещатик і прилеглі території, техніка, яка вивозила сміття, зробила понад 600 рейсів. Були розібрані десятки наметів, барикади та інші споруди, почався демонтаж сцени. В цілому, проїжджа частина Хрещатика, Михайлівської та Городецького була розчищена ще 9 серпня.

На ділянці вулиці Інститутській між Банковою та Хрещатиком, де під час протистоянь в січні і лютому 2014 загинули десятки людей, поки відкривати авторух не планується. На цій ділянці стоять інсталяції в пам'ять усьому і про загиблих, люди приходять з квітами і свічками, місцями тривають слідчі дії в рамках розслідування подій початку року.