У Вінниці при закупівлі повивальних столів для немовлят завдано збитків на 700 тис

фото з izvestia.kharkov.ua

фото з izvestia.kharkov.ua

Прокуратура виявила порушенням на закупівлі медичним закладам області столів для сповивання немовлят у серпні-жовтені 2012 року. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Службові особи Управління (нині – Департамент) охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА та комунального закладу «База спеціального медичного постачання» під час закупівлі допустили необґрунтоване завищення потреби у сповивальний столах.

Пропозиції ТОВ «Медгарант» і ПП «Донмед» не були відхилені, хоча не відповідали документації конкурсних торгів. Натомість вони були допущені до оцінки, за результатами якої переможцем стала фірма «Медгарант», з якою було укладено угоду.

КЗ «База спеціального медичного постачання» отримано столи для сповивання немовлят в кількості 841 шт і за рахунок бюджетних коштів оплачено їх вартість на суму більше ніж 4 млн грн. (у тому числі 690 тис грн ПДВ, який не підлягав сплаті відповідно до постанови кабміну), а вартість решти столів обліковано як кредиторську заборгованість перед ТОВ «Медгарант» на суму 737 тис грн (у тому числі майже 123 тис грн ПДВ, який не підлягав сплаті).

Протиправними діями чиновники заподіяли державі збитки на суму 690 тис грн.Наразі прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

За даними ВДЗ, 22 жовтня КЗ «База спеціального медичного постачання» провела тендер за двома лотами, де «Медгарант» отримало замовлення 10,78 млн грн. і «Донмед» на 35,63 млн грн. Невідомо наскільки були профінансовані дані договори.

Власником «Медгаранту» є киянин Олександр Островський. «Донмед» належить жителю Донецької області.

"Наші гроші"