Колишня дружина не ворог, а надійний партнер по бізнесу

Олена Романюк. Фото: Олег Дем"яненко

Олена Романюк. Фото: Олег Дем"яненко

Черговий яскравий приклад корупції у сфері будівництва виявив експерт Бюро аналізу політики Дмитро Бобиренко.

Сумська служба автомобільних доріг замовила ремонт мостів у компанії «Сумимостобуд», яку очолює колишня дружина голови Служби автодоріг Івана Романюка.

Літо – основний час ремонту доріг – від банального латання дірок до капітальної заміни цілих ділянок автошляхів. Тож Службою автомобільних доріг у Сумській області у червні-липні було проведено близько двадцяти тендерів.

Нам вдалося виявити цікаву закономірність: усі тендери на ремонт мостів у Сумській області виграла компанія «Сумимостобуд», власником якої є Світлана Романюк – колишня дружина голови Служби автомобільних доріг у Сумській області Романюка Івана Петровича.

Загальна вартість виграних підрядів – 3,7 мільйона гривень. Враховуючи тенденцію, «Сумимостобуд» також отримає перемогу в запланованих на початок серпня тендерах на ремонт двох мостів на відрізку Суми-Полтава.

Ще одна особливість фірми «Сумимостобуд» – успішний «злив» усього, що не стосується мостів, конкурентам, з мінімальною різницею у ціні. Виникає питання – це робиться задля розподілу «сфер впливу» чи для відведення очей?

Називати те, що проводить Служба автомобільних доріг у Сумській області, «тендерами» можна з великою натяжкою, адже відсутня його суть – вільна конкуренція. Чому б пану Романюку просто не віддати всі ці підряди своїй колишній дружині, не замилюючи очі громаді цими пустими заходами?

Сумисостобуд