За хабар затримано командира та начальника підрозділу одного з прикордонних загонів

фото УНІАН

фото УНІАН

Командир та начальник кадрового підрозділу одного з прикордонних загонів Північного регіонального управління Державної прикордонної служби вимагали та отримали неправомірну вигоду у розмірі 3500 дол США. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

5 серпня ці службові особи «затримані «на гарячому» під час одержання частини суми обумовленої неправомірної вигоди у розмірі 2 тис дол США». При цьому не уточнюється, за які послуги вимагався ними хабар.

«За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України», - зазначають у ГПУ.

На даний час проводиться комплекс невідкладних слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення. У повідомленні сказано, що Управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері продовжує вживати заходи щодо викоренення та недопущення проявів корупції у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.