На Львівщині член приймальної комісії вимагав 6 тис грн за зарахування

фото з zosh.org.ua

фото з zosh.org.ua

На Львівщині член приймальної комісії одного з вищих навчальних закладів вимагав та одержав від абітурієнта неправомірну вигоду у розмірі 6 тисяч гривень за сприяння у зарахуванні його у навчальний заклад. Правоохоронці викрили його на “гарячому”. Про це УНН повідомили у прес-службі ГУМВС України в Одеській області.

Правоохоронці викрили зловмисника на “гарячому”, коли він вимагав та одержав 6 тисяч гривень неправомірної вигоди за сприяння в зарахуванні абітурієнта у навчальний заклад, а також у наданні йому допомоги у подальшому навчальному процесі. Грошові кошти отримані викладачем у якості неправомірної вигоди працівники міліції вилучили, зазначили у прес-службі.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Правоохоронці перевіряють посадовця на причетність до інших фактів одержання таким чином неправомірних вигод.

Наразі це вже сьомий викритий працівниками ДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області факт одержання неправомірної вигоди в учбових закладах Львівщини.