За хабар у 22 тис. грн волинський чиновник отримав умовний термін

Хабар-300-1За одержання неправомірної вигоди у розмірі 22 тис грн заступник начальника Державної екологічної інспекції у Волинській області засуджений до п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном один рік. Про це ZIK повідомили у СЗГ УМВС у Волинській області.

Працівники відділу по боротьбі з економічними злочинами Волині затримали посадовця, який отримав неправомірну вигоду. Заступник начальника Державної екологічної інспекції області вимагав та отримав три хабарі розміром 22 тисячі гривень за те, «що заплющить очі» на порушення у господарській діяльності підприємства, постав перед судом.

У поле зору працівників відділу по боротьбі з економічними злочинами чиновник потрапив ще минулого року. Правоохоронці задокументували три факти вимагання та отримання ним неправомірної вигоди на загальну суму понад 22 тисячі гривень.

Правоохоронці затримали посадовця «на гарячому», під час отримання ним 15 тисяч хабара. Спритник отримав від директора товариства неправомірну вигоду за вирішення питання щодо відтермінування дії припису про усунення недоліків, зокрема, щодо відсутності дозволу екоінспекції на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та подальше сприяння в його отриманні.

Крім того, минулого року затриманий вимагав та отримав неправомірну вигоду у вигляді талонів на бензин на 200 літрів та 5000 гривень.

Луцький міськрайонний суд Волинської області визнав підсудного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, призначивши покарання: п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та управління строком на один рік, без конфіскації майна, з іспитовим терміном один рік.