Порушено справу за зловживання чиновниками КМДА та “Київпастранс”

фото з zakarpattya.net.ua

фото з zakarpattya.net.ua

Прокуратура Києва почала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Київської державної міської адміністрації та КП "Київпастранс". Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

На підставі рішення КМДА посадовими особами Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міськради укладено інвестиційний договір, яким земельна ділянка площею 9,6 га на вул. Полярній, 20 передана приватному підприємству під будівництво торгового комплексу.

В ході прокурорської перевірки встановлено, що передача земельної ділянки відбулася з порушенням земельного законодавства, без прийняття відповідного рішення Київської міськради.

Крім того, встановлено, що на вказаній ділянці розташований цілісний майновий комплекс автопарку КП "Київпастранс", який є базою для розгортання пункту попереднього збору і відправки мобілізаційних ресурсів на території Оболонського району. Як наслідок, військовослужбовці та техніка, призначена для підтримки армії і відправки в зону АТО, фактично позбавлені місця збору.

Відомості про вчинення посадовими особами кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем) внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Хід розслідування справи перебуває на контролі прокурора міста Києва. Крім цього, столична прокуратура в Господарський суд Києва пред'явила позов про визнання недійсними розпорядження КМДА та інвестиційного договору, які стали передумовами передачі зазначених об'єктів у приватну власність.