У Запоріжжі посадовець вимагав 5 тис грн за експертний висновок про інвалідність

фото з yak-prosto.com

фото з yak-prosto.com

В одному з районів Запоріжжя правоохоронці спіймали на хабарі у розмірі 5 тис грн члена медико-соціальної експертної комісії (МСЕК). Посадовець вимагав від жителя міста хабар за оформлення та видачу експертного висновку щодо встановлення ступеня обмеження життєдіяльності. Про це повідомляє Репортер з посиланням на ГУ МВС України в Запорізькій області.

“Чоловік, який поніс значні витрати під час попереднього тривалого лікування, був ошелешений. Перебуваючи в безвихідному становищі, він звернувся за допомогою до працівників Державної служби боротьби з економічною злочинністю. В рамках кримінального провадження були проведені дії, за результатами яких задокументовано злочинну діяльність чиновника. 29.07.2014 з метою одержання неправомірної вигоди від запорожця чиновник домовився про зустріч біля входу в одне з торгових закладів у центрі міста. В цей же день о 17 годині останній, перебуваючи у вищевказаному місці, під час зустрічі отримав від громадянина грошові кошти”, - зазначили у міліції.

Співробітники УДСБЕЗ ГУМВС затримали чиновника МСЕК на гарячому, при отриманні хабаря. Факт отримання грошей задокументували. Під час обшуку слідчий Запорізького міськуправління міліції вилучив грошові кошти в розмірі 5 тис. грн.

Санкцією ч. 3 ст. 368 КК України передбачається покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна і з спеціальною конфіскацією.