Суд повернув державі 2,6 га землі, пов’язаної з Януковичем

фото з www.proza.ru

фото з www.proza.ru

За позовом прокуратури Київської області через суд в державне користування повернуто 2,6 га лісу, які були передані суспільству “Дом Лісника”, яке пов'язують з екс-президентом України Віктором Януковичем. Про це повідомляє Ліга з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

У 2012 році на підставі розпоряджень Київської обласної державної адміністрації вказаному товариству надано в довгострокове тимчасове користування лісову ділянку терміном на 49 років.

Згідно з умовами договору, ця ділянка, яка знаходиться в постійному користуванні Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства на території Сухолучского сільської ради, мав використовуватися для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей.

"Однак, всупереч умовам зазначеного договору, підприємство-користувач без дозволу органів лісового господарства побудувало на ділянці капітальні споруди. Господарський суд Київської області підтримав позицію прокуратури області та задовольнив позов про розірвання договору про довгострокове користуванні лісовим ділянкою та повернення його у державну власність", - повідомили в ГПУ.