Медведчук подав до суду на Парубія

фото з 112.ua

фото з 112.ua

Глава "Українського вибору" Віктор Медведчук подав до суду на секретаря Ради національної безпеки і оборони Андрія Парубія. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив сам Парубій, надавши також скан позовної заяви Медведчука до Печерського районного суду Києва, повідомляє Укрінформ.

Медведчук вимагає відповіді за заяви:

"Медведчук... є тим злочинцем, який протягом останніх років максимально залучався до того, щоб ця ситуація була створена";

“... лінія екстремістських груп, мережева структура створювалася протягом двох років. І у мене є інформація, на яку я можу спиратися, що фінансування цих груп здійснювалося через Медведчука";

"Медведчук є одним з ключових організаторів й тих, хто готував заколот в Україні й який давав грунт для того, щоб російські війська вторглися на територію України".

"Кум Путіна та його особистий друг Віктор Медведчук подав на мене до суду за те, що я назвав його злочинцем ... Характерно, що Медведчук оцінив свою" честь і гідність в 2 (дві) гривні", - зазначив зі свого боку Парубій.

Як повідомляється, суд відбудеться 5 серпня.

"Починаю збирати матеріали, щоб подати позов до суду з вимогою заборонити організацію "Український вибір" як антиукраїнську і злочинну", - заявив секретар РНБО.

Фото з Ліги

10495578_747899391942913_6543734605840263485_o.jpg