Глава СБУ розповів про головну загрозу національній безпеці

Валентин Наливайченко. Фото: sled.net.ua

Валентин Наливайченко. Фото: sled.net.ua

Жоден орган влади, який досі не зрозумів, що корупційним оборудкам прийшов край, не може бути для нас партнером.

Навпаки – такі установи стають ворогами громадськості і становлять загрозу національній безпеці.

Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко під час ІІІ Антикорупційного форуму, ініційованого Службою безпеки України, який відбувся у Державній фіскальній службі.

Наливайченко наголосив, що зусилля СБУ спрямовані на ліквідацію конвертаційних центрів. Така робота є вкрай важливою, адже тільки один з таких центрів, ліквідованих нещодавно в Києві, мав оберти в 5 млрд. гривень, а 700 млн. з них ішло на фінансування сепаратизму і тероризму в Донецькій і Луганській областях.

Голова СБУ запропонував представникам громадськості не лише контролювати процес боротьби з корупцією, а й долучатися до спільної роботи. 4 серпня ц.р. відбудуться кадрові співбесіди з бажаючими працювати у спецпідрозділі з боротьби з корупцією.

"Важливо зламати міф у суспільстві, що нібито громадськість не бере участі в боротьбі з корупцією... На роботу у владу треба приходити. Якщо не прийдуть громадські активісти, то нічого не зміниться. Ми запрошуємо представників від громадськості, особливо тих, хто дійсно хоче подивитись в очі корупції і її перемогти, - приходьте на роботу", - сказав голова СБУ.

Також Наливайченко підкреслив, що запорукою успішної боротьби з корупцією є нинішня відкритість Служби. 

5 канал