В Житомирській області сільський голова попався на хабарі в 5 тисяч гривень

Хабар-300-1Прокуратурою Житомирської області проводиться досудове розслідування та здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

15 липня, голова однієї із сільських рад Чуднівського району за сприяння жителю Житомира в отриманні земельної ділянки площею 0,01 га вимагав та одержав від нього 5 тис грн.

Посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

Як повідомив начальник УБОЗ УМВС Житомирщини Володимир Лупащенко, момент передачі грошової неправомірної вигоди чиновникові було ретельно задокументовано правоохоронцями, а його самого з поміченими купюрами у кишені затримано за ст.208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Нині проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії, вирішується питання стосовно обрання запобіжного заходу.

За подібні дії чиновникові загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти  років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися  певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спецконфіскацією.