На Закарпатті люди здали міліції чиновницю, яка вимагала хабарі

фото з skolkiev.com.ua

фото з skolkiev.com.ua

На Закарпатті до правоохоронців звернулися мешканці Рахівського району з заявами про те, що головний державний інспектор відділу контролю за будівництвом об’єктів інспекції державного контролю в Закарпатській області Державної архітектурно-будівельної інспекції України вимагала та отримувала хабарі. Про це повідомляє ZIK з посиланням на Рахівський РВ УМВС.

Держслужбовець вимагала гроші за сприяння у введенні в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Працівники сектору Державної служби боротьби з економічною злочинністю задокументували факти отримання неправомірної вигоди державним інспектором та спільно з співробітниками слідчого відділення Рахівського райвідділу міліції вилучили одержані гроші в сумі 2710 гривень.

«Наразі держслужбовець затримана в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України, розпочато кримінальне провадження.

Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, згідно ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією», – прокоментував очільник Рахівського райвідділу міліції Геннадій Чайковський.