ЄС увів санкції проти найблищого оточення Путіна

фото з odessa-daily.com.ua

фото з odessa-daily.com.ua

Єврокомісія опублікувала список з 8 росіян і 3 компаній, який потрапили під санкції ЄС. Про це повідомляє Ліга з посиланням на Reuters.

У список потрапили: найближчий діловий партнер і партнер по дзюдо президента Росії Володимира Путіна бізнесмен Аркадій Ротенберг, основні вкладники банку Росія Юрій Ковальчук і Микола Шамалов, засновник інвестфонду "Маршал капітал" Костянтин Малофєєв, заступник глави Адміністрації президента Росії Олексій Громов, представники терористів ДНР Борис Литвинов і Оксана Чигрина, "міністр внутрішніх справ" Криму Сергій Абісов. Їх банківські рахунки в ЄС заморожені, заборонено їм видавати візи для в'їзду в країни ЄС.

В списку санкцій виявилися також Російський національний комерційний банк, завод ППО "Алмаз-Антей" і авіакомпанія "Добролет".

Таким чином, до списку санкцій ЄС проти Росії входять вже 95 осіб і 23 компанії та організації, пов'язані з підтримкою тероризму в Україні і окупацією Криму.

Нагадаємо, 30 липня Рада Європейського союзу офіційно прийняла додаткові обмежувальні заходи проти Росії у зв'язку з ситуацією в Східній Україні і незаконною анексією Криму. Рада ЄС офіційно додала до списку ще 8 осіб та 3 організації, кому заборонений в'їзд або чиї рахунки заморожені - в тому числі за надання підтримки або отримання користі від рішень російських чиновників, відповідальних за дестабілізацію ситуації у східних регіонах України і незаконну анексію Криму.