На Прикарпатті двох міліціонерів-хабарників засудили умовно

фото з Тиждень

фото з Тиждень

Тисменицький районний суд Івано-Франківської області виніс вирок у справі двох міліціонерів-хабарників. Їх засуджено до 5 років позбавлення волі кожного з позбавленням права обіймати посади в органах УМВС строком на три роки зі звільненням від відбування основного покарання з іспитовим строком 2 роки, та позбавлено спеціальних звань капітана та лейтенанта міліції. Про це повідомляє ZIK з посиланням на прес-службу УСБУ в Івано-Франківській області.

Капітан міліції, старший уповноважений відділу захисту бюджетних коштів управління Державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС України в Івано-Франківській області та його колега, лейтенант міліції, оперуповноважений того ж відділу, отримали інформацію про те, що в одному з кафе міста Івано-Франківська торгують алкоголем без ліцензії.

Замість того, щоб  вжити заходів згідно з законом, службовці почали вимагати у орендаря кафе хабара, погрожуючи закрити заклад. Вони обіцяли взяти на себе вирішення питань на майбутнє.

Не бажаючи брати участь у протизаконних схемах, орендар кафе звернувся в СБУ зі скаргою на вимагання. Співробітники управління СБ України в Івано-Франківській області затримали правоохоронців на гарячому при одержанні тисячі гривень хабара.