ГПУ зупинила справу проти Кернеса через його тяжку хворобу

ajnj p slovoidilo.ua

фото з slovoidilo.ua

Генеральна прокуратура України зупинила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно мера Харкова Геннадія Кернеса. Про це повідомляють Вести з посиланням на інформацію громадської організації "Доступ до правди".

Нагадаємо, у березні Кернесу було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів відразу за трьома статтями: за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 127 (катування) і ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу.

Тоді Печерський районний суд міста Києва обрав Кернесу запобіжний захід у вигляді часткового домашнього арешту (меру з 21:00 вечора до 7:00 ранку наказувалося перебувати вдома). Однак ситуація змінилася наприкінці квітня - після замаху Геннадія Кернеса під час пробіжки.

Спершу, щоб вивезти мера на лікування в Ізраїль, запобіжний захід з часткового домашнього арешту була змінена на особисту поруку.

А згідно з офіційною відповіддю Генпрокуратури на запит щодо ходу розслідування справи, опублікованій на сайті громадської організації "Доступ до правди", 4 липня була зупинено і розслідування у кримінальному провадженні. Як пояснили у відомстві, "у зв'язку з тяжкою хворобою підозрюваного" (ст. 280 КК України).

Також у ГПУ повідомили, що на даний момент всі слідчі дії, які можна було провести у відсутності підозрюваного, виконані.

Нагадаємо, Геннадія Кернеса поранили 28 квітня на Білгородському шосе під час пробіжки.

Генпрокуратура остановила дело Кернеса из-за болезни. Фото 1