За посягання на цілісність України затримали мера Стаханова

фото з Ліги

фото з Ліги

Меру міста Стаханов Луганської області Юрію Борисову інкримінують посягання на територіальну цілісність України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ України, інформує Ліга.

"Правоохоронці встановили, що мер м. Стаханов Луганської області співпрацював з представниками колишньої влади, а також деякими діючими народними депутатами України від Партії регіонів. За їхньої підтримки чиновник протягом квітня-травня 2014 року організував і забезпечив проведення в Стаханові незаконного референдуму, який відбувся 11 травня цього року. На "референдум" були винесені питання про відділення Луганської області від України ", - йдеться в повідомленні.

Бійці спецпідрозділів МВС "Азов" і "Шахтарськ" затримали Борисова, коли той перебував на території Запорізької області. Стосовно затриманого підготовлені матеріали до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

28 липня Борисов доставлений в Головне слідче управління МВС. Він затриманий в рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчинені особою, яка є представником влади) Кримінального кодексу України.