У Рівному лікар за відстрочку від служби в армії вимагав 4 тис грн

фото з www.port2all.dp.ua

фото з www.port2all.dp.ua

У Рівному лікар однієї з лікарень обласного центру вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 4000 гривень за складання дослідження стану здоров’я призовника, необхідного для відстрочки від служби в армії. Про це повідомляється на сайті УМВС в Рівненській області.

До рівненських правоохоронців звернулась 41-річна жителька Зарічненського району. Вона повідомила, що з її сина лікар однієї з лікарень Рівного, який є членом медичної обласної військової призовної комісії, вимагав 300 доларів США за підготовку епікризів та висновків, необхідних для звільнення від служби в армії.

Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Працівники сектору оперативних розробок управління державної служби боротьби з економічними злочинами в ході проведених слідчих дій задокументували факт вимагання та одержання лікарем неправомірної вигоди в сумі 4 тис гривень за складання дослідження стану здоров’я призовника, необхідного для відстрочки від служби в армії.

На даний час вирішується питання про оголошення підозри у скоєнні кримінального правопорушення члену призовної комісії. Правоохоронцями проводяться заходи по встановленню інших фактів хабарництва.