У Краматорську затримали міліціонера, що очолив “міліцію ДНР”

фото з Тиждень

фото з Тиждень

У Краматорську затримали місцевого міліціонера, що очолив "народну кримінальну міліцію" бойовиків із "ДНР". Про це повідомляє Українська правда з посиланням на прокуратуру Донецької області.

Встановлено, що оперуповноважений Краматорського міськвідділу міліції, 1986 року народження, встановив зв’язки з представниками терористичної організації "Донецька Народна Республіка" та всебічно сприяв їх злочинній діяльності.

Зокрема, він вживав заходів до того, щоб бойовики "ДНР" уникали кримінальної відповідальності за свої чисельні злочини.

Наразі встановлено, що згодом міліціонер очолив "народну кримінальну міліцію", яку на території Краматорська утворили терористи "ДНР".

Наразі слідчою групою прокуратури Донецької області об’єднані кримінальні провадження за фактом сприяння діяльності терористів та перевіряється причетність працівника міліції до розбою в автосалоні міста, в результаті чого злочинці заволоділи майном на суму понад 5 млн грн, а також – до незаконного зберігання зброї.

За вказані злочини працівника міліції затримано у порядку ст. 208 КПК України. Слідчим прокуратури Донецької області зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні вказаних злочинів.