ГПУ порушила проти Єфремова справу за обкрадання бюджету на понад 100 млн грн

фото з ipress.ua

фото з ipress.ua

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова за фактом зловживання владою. Про це повідомляється на сайті громадської організації "Центр протидії корупції".

Єфремова звинувачують у зловживанні владою і протиправному тиску на посадових осіб з метою отримання матеріальної вигоди. Відповідно до ч. 2 ст. 364 Кримінального Кодексу України, йому загрожує позбавлення волі від 3 до 6 років", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, оприлюдненою ГПУ, Єфремова звинувачують у тому, що він, будучи народним депутатом, тиснув на працівників державного підприємства "Луганськвугілля", змушуючи їх закупити обладнання у двох фірм. У першій під назвою ТОВ "ДС-8", основним власником є його син, у другій ТОВ "Індекспром" - один з власників дружина Єфремова. Вигравши тендери, ці фірми поставили обладнання втридорога ринкової ціни на загальну суму в 232,38 млн грн, фактично обікравши державний бюджет на більш ніж 100 млн грн.

http://antac.org.ua/wp-content/uploads/2014/03/%D0%93%D0%9F%D0%A3-%D0%95%D1%84%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg