На Київщині на 4-х депутатів склали протоколи за неподання декларацій

фото з styknews.info

фото з styknews.info

На Київщині міжрайонна прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері склала протоколи про адміністративні корупційні правопорушення стосовно чотирьох депутатів сільських рад та направила до суду. Про це повідомляється на сайті прокуратури Київської області.

У ході прокурорської перевірки встановлено, що три депутати Недрянської та Морозівської сільських рад Баришівського району, всупереч вимогам чинного законодавства не подали декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік. Також аналогічне правопорушення було вчинене одним із депутатів Великовільшанської сільської ради Васильківського району.

Таким чином народні обранці скоїли адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Баришівським районним та Васильківським міськрайонним судами Київської області вже винесено постанови про притягнення до адміністративної відповідальності депутатів та накладено штрафи.