На Черкащині затримали спільника терористів, який постачав їм амуніцію

Диверсант Черкаси

У Черкасах співробітники СБУ затримали місцевого мешканця, який разом зі спільниками протягом двох місяців постачав терористичним бандформуванням на сході України ліки та обмундирування. Про це інформує прес-центр СБ України у Черкаській області.

«У соціальних мережах 29-річний черкащанин організував дві групи сепаратистського спрямування, через які підбирав радикально налаштованих осіб для антиукраїнської агітаційної роботи на території регіону. Зловмисник зізнався, що планував відправити з Черкащини в зону АТО загін підготовлених найманців. Для отримання подальших інструкцій він планував зустрітися зі своїм «куратором» Олегом Сердюком в Ростові-на-Дону - терорист після звільнення Краматорська від бойовиків втік до РФ. Зустріч не відбулася, оскільки мешканець Черкас був затриманий правоохоронцями,» - повідомляє прес-секретар УСБУ області Катерина Дрога.

Під час обшуків у помешканні затриманого вилучили агітаційну літературу, тираж газети «Новороссийський курьер», партії ліків, військовий камуфльований одяг, комп’ютерну техніку, яка містить матеріали, що підтверджують його координацію з терористами.

Триває досудове розслідування. Підозрюваний під вартою. Йому інкримінують посягання на територіальну цілісність та недоторканність України, створення терористичної групи чи терористичної організації. Найближчим часом буде прийнято процесуальні рішення стосовно 12 його спільників.