Уряд створив спецкомісію для розслідування фінансування тероризму і сепаратизму

фото з ukr-online.com

фото з ukr-online.com

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив створити спеціальну слідчу комісію щодо розслідування причетності народних депутатів, інших посадових осіб, фізичних осіб і компаній до фінансування тероризму і сепаратизму. Про це він повідомив 23 липня на засіданні уряду, повідомляється на сайті Кабміну.

Яценюк нагадав, що набув чинності закон України про внесення змін до Кримінального кодексу України про підвищення відповідальності за фінансування сепаратизму.

Він також вернувся до Міністерства внутрішніх справ України разом зі Службою безпеки України і Генеральною прокуратурою створити спеціальну слідчу комісію щодо «розслідування причетності як народних депутатів України, так і будь-яких інших посадових осіб, фізичних осіб і компаній до фінансування тероризму і сепаратизму».

«Спеціальній слідчій комісії невідкладно розпочати роботу щодо притягнення до кримінальної відповідальності всіх, хто платить гроші за те, щоб вбивали українських військових та знищували українську незалежність, всіх, хто працює проти України. Всіх - за законом до відповідальності», – підкреслив Арсеній Яценюк.

«Для цього є всі правові інструменти», - наголосив він.

Яценюк доручив міністру внутрішніх справ Арсену Авакову відповідно до закону очолити цю комісію.