Рада поліпшила умови реабілітації постраждалих у боях учасників АТО

фото з censor.net.ua

фото з censor.net.ua

Верховна Рада поширила дію закону про реабілітацію інвалідів на військовослужбовців і мирних жителів, які постраждали внаслідок бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції. За прийняття в цілому законопроекту №4331 проголосували 277 депутатів при мінімально необхідних 226. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на Українські новини.

Парламент, зокрема, встановив, що дія закону про реабілітацію інвалідів поширюватиметься на військовослужбовців і працівників Збройних сил, Національної гвардії, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, співробітників Міністерства внутрішніх справ та низку інших відомств, працівників підприємств, установ та організацій, які брали участь у АТО.

Таким чином, зазначені категорії осіб без отримання інвалідності можуть претендувати на забезпечення медичними виробами, технічними та іншими засобами реабілітації, а також відповідними послугами на підставі висновків лікувально-консультативних комісій або рішень військово-лікарських комісій.