На Полтавщині голова Оржицького района попався на хабарі – ЗМІ

фото з 112.ua

фото з 112.ua

Голова Оржицького району Полтавської області Володимир Карлов підозрюється в отриманні хабаря за сприяння в оформленні документів на земельні ділянки, повідомляє VPoltave.

Встановлено, що чиновник вимагав від місцевого підприємця хабар за вирішення земельних питань.

Як стало відомо редакції з джерела в правоохоронних органах, голова Оржицького району Полтавської області Карлов В. М. вимагав з 35 тисяч доларів США за сприяння у наданні в оренду земельних ділянок.

Як пише видання, згідно ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України, йому загрожує позбавленням волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

У МВС України в Полтавській області цю інформацію поки не підтвердили.

Як зауважує видання, Володимир Карлов не вперше потрапляє в поле зору правоохоронних органів. У березні 2011 року підозрювався вже у хабарництві. Тоді він узяв з місцевого підприємця 25 тисяч доларів США за сприяння в оформленні документів, пов'язаних з наданням більше 20 гектар землі під господарські угіддя. Однак, після численних обіцянок, питання з довгостроковою орендою землі на 49 років так і не було вирішене, а обдурений фермер досі намагається повернути свої гроші.

Голова Оржицької райради Володимир Карлов став відомий широкій громадськості після інциденту з водінням автомобіля в нетверезому стані, що привів до ДТП. У результаті, його автомобіль відновленню не підлягає. Ситуацію з кримінальною відповідальністю вдалося «зам'яти».