24 липня – суд з Булатовим

Булатов ОРДЖурналістське панство запрошується на процес століття.

24 липня 2014 року о 10 годині 30 хвилин в Окружному адміністративному суді м.Києва (вул. Велика Васильківська, 81-а; зал судового засідання №133) під головуванням судді Добрянської Я.І. слухатиметься справа №826/3337/14 за позовом журналіста Володимира Бойка до Міністерства молоді та спорту України.

Суть позовних вимог – зобов’язати «жертву російського спецназу» Булатова припинити грошові побори зі спортсменів.

 Позов був поданий у зв’язку з тим, що за попереднього міністра, у вересні 2013 року, Мінмолодьспорт видав нормативно-правовий акт, яким зобов’язав усіх учасників державних змаганнях з парашутного спорту, що проводяться міністерством від імені України, вступити в громадську організацію «Федерація  парашутного спорту» й пред’явити при реєстрації на змаганнях платіжний документ про сплату цій громадській організації безповоротної фінансової допомоги.

 Булатов категорично відмовився скасовувати цей корупційний витвір, який прямо суперечить Конституції України. А його заступник Гоцул 12 травня 2014 року представив спортивній громадськості «смотрящєго», якому треба платити гроші і який числиться керівником отієї самої громадської організації – депутата Харківської обласної ради від Партії Регіонів Шаповалова.

Особливої пікантності цій історії додає та обставина, що Шаповалов – це відомий у Харкові під прізвиськом «Шопопалов» діяч з оточення Допи та Гепи, який під час майданних подій фінансував «тітушек».

Більше того, 29 травня 2014 року відносно керівників громадської організації, якій треба платити гроші, відкрито кримінальне провадження за ознаками шахрайства.

Але й це не все. Як виявилось, ця «федерація» зареєстрована по підроблених документах, не має статусу національної й ніде ніким не визнана в якості спортивної федерації – навіть самим Мінмолодьспортом.

Одним словом, приходьте – буде весело.

Для тих, хто забажає зв’язатись з позивачем, повідомляємо телефон Володимира Бойка: 050 327 18 02.

«ОРД»