У Луцьку майора міліції за хабар засудили на 5 років з конфіскацією

фото з www.interbuh.com.ua

фото з www.interbuh.com.ua

До п’яти років позбавлення волі та конфіскацією майна засудили майора міліції, який у Луцьку одержав хабаря за непроведення перевірки на приватному підприємстві. Про це повідомляє ZIK з посиланням на прес-службу прокуратури Волині.

У відомстві нагадали, що підтримали державне обвинувачення у кримінальній справі про одержання хабаря начальником сектору в управлінні Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області.

Наприкінці січня 2011 року в офісі приватного підприємства в Луцьку цей майор міліції одержав від керівника підприємства 1000 грн за непроведення перевірки з питань дотримання законодавства у сфері інтелектуальної власності і комп’ютерних технологій.

Згідно з вироком Луцького міськрайонного суду тепер уже колишній працівник міліції визнаний винним в одержанні хабара службовою особою, що займає відповідальне становище. Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права 3 роки обіймати посади в правоохоронних органах та конфіскацією усього належного йому на праві приватної власності майна.