Наливайченко оголосив війну корупції

Наливайченко 1У Службі безпеки України проводиться антикорупційне очищення. Про це голова СБУ Валентин Наливайченко заявив в інтерв’ю інтернет-виданню ОстроВ. 

"Ми розпочали цей процес. Дуже рішуче його підтримав Президент. Ми не називаємо це люстрацією, ми називаємо це очищенням. Людей, щодо яких є інформація від громадського сектора або від журналістів, що вони залучені до корупційної діяльності - ми перевіряємо і звільняємо", - сказав Наливайченко.

Він розповів, що на сьогоднішній день повністю замінено керівництво Головного управління по боротьбі з корупцією. Проходять ротацію керівники обласних спецпідрозділів по боротьбі з корупцією.

"Це означає, що ті, хто служив чесно, щодо кого немає корупційних скарг, переміщуються або в інші області, або в центральний апарат. А ті, хто був залучений до корупції, - більше не будуть працювати з нами. Повне очищення. У цьому плані для нас дуже важливий майданчик - Громадський антикорупційний форум. Ми провели вже два його засідання та вдячні тим, хто працював і працює з нами", - наголосив голова СБУ.

Він повідомив: "На засіданні форуму 24 липня ми представимо нове керівництво главку «К». Після 24 липня, протягом місяця, проведемо громадські слухання в новому головному управлінні по боротьбі з корупцією. Узгодимо з громадськістю і представимо кандидатури нових керівників підрозділів по боротьбі з корупцією в областях".

"Питання національної безпеки - жорстке очищення всіх правоохоронних органів і судів від корупціонерів", - підкреслив Наливайченко.

5 канал