Яценюк хоче згорнути торгівлю з Росією

фото з dt.ua

фото з dt.ua

Українські виробники мають бути готові до повного обмеження торгівлі з Росією у двосторонньому форматі. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк 18 липня на зустрічі з підприємцями, передає Укрінформ.

"Треба готуватися до того, що у нас буде практично повне обмеження торгівлі з РФ у двосторонньому форматі. Я просив би Мінекономіки та профільні міністерства зробити опитування, що ми з ринків будемо втрачати і що будемо отримувати", - сказав Яценюк.

За його словами, у разі, якщо російський ринок буде повністю перекритий, експорт української продукції впаде на 5 мільярдів доларів.

"Коли міжнародна спільнота вводить санкції щодо Росії, закриває свої ринки - вона також зазнає збитків. А ми сидимо і думаємо, що так просто все пройде. Це неправильно, це не відповідає нормам міжнародного права, це не відповідає основному поняттю нашої гідності. Я розумію, що Росія – це не єдиний ринок у світі, куди українська продукція повинна поставлятися. Уряд готовий зробити все, щоб ми за короткий термін диверсифікували ринок збуту ", - наголосив прем'єр.