У Львові судитимуть директора, який привласнив понад 2 млн бюджетних грн

фото з ilikenews.com

фото з ilikenews.com

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області завершено розслідування у кримінальному провадженні стосовно директора приватного підприємства, який обвинувачується у привласненні бюджетних коштів, призначених для будівництва квартир службових осіб районних відділів міліції Львівщини. Про це повідомляє Галінфо з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

Встановлено, що останній, будучи керівником підприємства-підрядника, вніс неправдиві відомості у документацію щодо обсягу виконаних ним будівельних робіт на вказаному об’єкті. Таким чином, підприємцем завищено вартість будівництва на понад 2,3 млн грн. та безпідставно отримано ці кошти на рахунок фірми.

Його дії кваліфіковано за ч.5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального Кодексу України (заволодіння майном в особливо великих розмірах та службове підроблення).

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно вказаного керівника затверджено та скеровано прокуратурою Львівської області до Галицького районного суду міста Львова.

На майно обвинуваченого накладено арешт.