У Києві стріляли у в.о. начальника Держекоінспекції

фото з ukranews.com

фото з ukranews.com

17 липня у Києві скоєно збройний напад на виконувача обов’язків начальника Державної екологічної інспекції в Київській області Олександра Зайченка. Про це повідомляється на сайті Міністерства екології та природних ресурсів.

Близько 8:30 дорогою на роботу біля входу в будівлю Держекоінспекції в Київській області по вул. Васильківська,3 до Зайченка зі спини підійшли двоє невідомих і відкрили вогонь, завдавши йому 5 поранень. Постраждалого госпіталізовано.

Зайченко працює на посаді в. о. начальника Київської обласної екоінспекції майже два місяці.

Нещодавно міністр екології та природних ресурсів України Андрій Мохник зробив подання до Кабміну щодо призначення О.Зайченка заступником міністра – керівником апарату Мінекології. Формальний керівник обласної екоінспекції – ставленик колишньої влади Януковича – переховується від звільнення по лікарняних, зазначають у міністерстві.

“За нетривалий період роботи на своїй посаді Олександр Зайченко виявив на території Київщини чимало порушень екологічного законодавства. Зокрема, йдеться про виявлення масштабної і добре організованої браконьєрської діяльності. З першого дня роботи Зайченко взявся за руйнування корупційних схем, ретельно стежив за умовами природоохоронного законодавства. Очевидно, саме така принципова діяльність і стала причиною нападу на нього”, - йдеться у повідомленні.

Міністр екології та природних ресурсів України Андрій Мохник вважає причиною нападу - активна боротьба з корупцією всередині відомства.