США ввели нові санкції проти Росії

фото з odessa-daily.com.ua

фото з odessa-daily.com.ua

Президент США Барак Обама затвердив нові санкції проти Росії через ситуацію в Україні.     Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформ з посиланням на заяву Білого дому.

"Я затвердив нові санкції на деякі російські компанії і фінансові інститути. Я не раз повторював, що Росія має зупинити потік зброї і бойовиків через кордон в Україну, що Росія повинна вплинути на сепаратистів, щоб вони звільнили заручників, щоб Росія підтримала припинення вогню і приєдналася до міжнародних переговорів. Я сказав це чітко панові Путіну. Наші європейські партнери сказали це Путіну, - йдеться в заяві. - ... Ми повинні бачити конкретні дії, а не слова. Станом на сьогодні Росія провалила всі кроки з зазначених і продовжує підтримувати підрив сепаратистами суверенітету України".

Тепер США заморожують активи низки російських компаній.

Як передає кореспондент Укрінформу, під санкції потрапили великі підприємства військово-промислового комплексу, серед яких ВАТ "Концерн "Калашников", ВАТ "Концерн ППО "Алмаз-Антей", ВАТ "НВО "Базальт", ВАТ "Науково-виробнича корпорація "Уралвагонзавод", ВАТ "Конструкторське бюро приладобудування", ВАТ "Концерн "Радіоелектронні технологі" (КРЕТ) і ВАТ "Концерн "Сузір'я", - а також компанії нафтогазового сектора: "Новатек", "Роснефть", "Зовнішекономбанк", "Газпромбанк".

У переліку також є компанія з Криму: Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами.