На Буковині з початку року засуджено 14 корупціонерів

Фото: www.visitmytishi.ru

Фото: www.visitmytishi.ru

З початку 2014 року прокуратурою Чернівецької області направлено до суду 22 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення (за ст.. 368, 369, 364,365, та 191 КК України). Судами Чернівецької області з початку року винесено вироки 14 особам винним у скоєнні корупційних злочинів, повідомляє БукІнфо з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Зокрема, по 3 роки позбавлення волі з позбавленням права займати певні посади терміном на 1 рік та 1 рік і 5 місяців відповідно отримали 2 працівники Карпатського лісництва ДП «СЛАП Карпатського ДЛС» за те, що, зловживаючи службовим становищем, привласнили майже 10 кубічних метрів лісодеревини.

Також, відносно колишнього начальника одного з управлінь Чернівецької ОДА судом застосоване кримінальне покарання у вигляді штрафу у розмірі 25 тисяч гривень за одержання неправомірної вигоди від приватного підприємця у вигляді скетч – карток на 600 літрів бензину та 600 доларів США за сприяння у погодженні дозвільної документації.