На Житомирщині голова сільради вимагав 5 тис грн за своє рішення

фото з www.interbuh.com.ua

фото з www.interbuh.com.ua

Голова однієї із сільських рад у Чуднівському районі Житомирської області затриманий за отримання хабаря у розмірі 5 тис грн. Триває досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом отримання неправомірної вигоди. Про це повідомляє Перший житомирський портал з посиланням на прес-службу УМВС України в Житомирській області.

Хабар чиновник вимагав від житомирського підприємця за право володіння земельною ділянкою під будівництво індивідуального гаража. Саме 5 тис грн зажадав 47-річний державний службовець за свої послуги з винесення рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність підприємця земельної ділянки площею 0,01 га.

Як повідомив начальник УБОЗ УМВС Житомирщини Володимир Лупащенко, момент передачі грошової неправомірної вигоди чиновникові було ретельно задокументовано правоохоронцями, а його самого з поміченими купюрами у кишені затримано за ст.208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Нині триває досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. За подібні дії чиновникові загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти  років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися  певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спецконфіскацією.