На Хмельниччині затримали трьох сепаратистів з російськими «агітками»

PM516image002Співробітники Служби Безпеки України в Хмельницькій області припинили протиправну діяльність групи з трьох осіб, які закликали до підтримки терористичних бандформувань зі Сходу. 

Про це повідомляє сайт Служби Безпеки України.

Зловмисники активно розповсюджували сепаратистські газети «Новороссия» та влаштовували відеоконференції в мережі Інтернет, під час яких закликали громадян України до протидії законній владі.

Зловмисники були затримані 14 липня в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.2 ст.110 КК України.

Правоохоронці застали трьох мешканців Хмельницька на одній з міських вулиць при отриманні чергового тиражу газет «Новороссия».

У ході обшуків за місцем проживання затриманих вилучено ще 250 примірників газети “Новороссия”, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку, рукописні записники, які підтверджують їхню протиправну діяльність.

Тривають допити, слідчі дії.

PM846image004

PM438image008

PM593image006

Додамо, що раніше, 12 липня, Служба безпеки України не допустила поширення на території Харківської області аналогічної газети «Новороссия». У харків’янина було вилучено три тисячі примірників газети сепаратистського змісту, які зберігались у його гаражі та автомобілі.

Цю продукцію для збуту він отримав посилкою з Донецька для подальшого розповсюдження її серед мешканців Харкова та його передмістя.

Фото з сайту СБУ