На Буковині податківець вимагав хабарі від підприємців

713b11f2b9f845bf783fb1d8800Працівник ДПІ ГУ Міндоходів у Чернівецькій області вимагав від директорів двох приватних підприємств 13 тисяч гривень. Про це повідомляє БукІнфо з посиланням на УМВС України в Чернівецькій області.

У одного підприємця податківець «просив» 5 тисяч гривень за не припинення діяльності підприємства та подачу документів з метою ухилення штрафних санкцій, а у іншого – 8 тисяч гривень за складання акту перевірки та зменшення штрафних санкцій.

Як повідомили в прес-службі прокуратури Чернівецької області, 5 тисяч посадовець вимагав за неприпинення підприємницької діяльності у зв’язку з тривалим неподанням податкової звітності, а 8 тисяч гривень - за проведення позапланової перевірки та складання акту перевірки на користь суб’єкта господарювання.

Державного ревізора-інспектора правоохоронці викрили саме під час передачі грошових коштів на вулиці, неподалік податкової інспекції обласного центру.

За даними фактами розпочаті кримінальні провадження, передбачені ч.3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою Кримінального кодексу України. Слідство триває.

На даний час вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу щодо затриманого податківця.