На Запоріжжі за хабар у 25 тис грн затримали посадовця “Атоменергомаша”

фото з Про все

фото з Про все

У Запорізькій області затримали на гарячому високопоставленого чиновника відокремленого підрозділу «Атоменергомаш» Державного підприємства НАЕК «Енергоатом» оцінив свої «послуги» в 110 тисяч гривень, повідомляє ІА Репортер.

Як повідомили у ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області, згідно з угодою між державним підприємством і приватною фірмою, остання здійснила поставку необхідних запчастин. Однак процедура розрахунку затягувалася. У приватному спілкуванні один з високопоставлених чиновників «Атоменергомаш» натякнув її директору, що розрахунок значно прискорить сума 110 тисяч гривень, покладена в його кишеню. Під час наступної зустрічі директор приватного підприємства передав чиновнику першу частину неправомірної вигоди у розмірі 25 тисяч гривень.

«Після отримання хабара чиновник був затриманий співробітниками Управління по боротьбі з економічною злочинністю ГУМВС України в Запорізькій області та прокуратури області», - йдеться в повідомленні.

Зараз триває досудове розслідування за ознаками ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна і з спеціальною конфіскацією.