ГПУ виявила порушення на 17 підприємствах “Укроборонпрому”

фото з kontrakty.ua

фото з kontrakty.ua

Генеральна прокуратура виявила порушення на 17 підприємствах ДК "Укроборонпром". Про це на брифінгу заявив заступник генпрокурора України Анатолій Матіос, повідомляє РБК-Україна.

Так, за словами заступника генпрокурора, на "Житомирському бронетанковому заводі" було розукомплектовано 78 бойових машин, що завдало збитків державі на суму більш ніж 12 млн грн.

На Київському бронетанковому заводі" виявлено нестачу 4 танків на суму 5,6 млн грн і розукомплектування 245 одиниць техніки. Харківською прокуратурою розпочато кримінальне провадження щодо розтрати державних коштів, призначених для закупівлі новітніх танків "Оплот" на суму 12,5 млн грн", - заявив Матіос.

За його словами, щодо представників "Київського бронетанкового заводу" також розпочато кримінальне провадження за зловживання службовим становищем, що призвело до збитків у розмірі понад 21 млн грн.

Нагадаємо, вчора Президент України Петро Порошенко доручив "Укроборонпрому" до 21 липня поліпшити забезпечення зброєю військових у зоні проведення АТО.