Волонтери подарували батальйону “Київ-1” джип

Волонтери привезли допомогу бійцям батальйону "Київ-1": окрім традиційних бронежилетів, води, пайків та засобів особистої гігієни, силовикам подарували і автомобіль.

Волонтери Джип

Про це у соціальній мережі Facebook повідомив Ігор Жданов, президент аналітичного центру "Відкрита політика".

"У суботу та неділю знову були у зоні АТО. Привезли гуманітарну допомогу для батальйону Київ-1, який сформований із добровольців - майданівців. Основою підрозділу стала 7 Сотня Самооборони Майдану, з якою чотири місяця ми були на Майдані", - йдеться у повідомленні.

До того ж Жданов розповів про те, що окрім "бронежилетів, курива, води, засобів гігієни та пайків, подарували хлопцям машину: Опель Фронтера ще послугує нашим бійцям - на ній можна поїхати на розвідку, у патруль чи дозор".

ЧИТАЙТЕ: Падіння Слов'янська - це удар в серце терористів

"До цих пір у розпорядженні бійців була лише старенька вазівська сімка. Хлопці зраділи Фронтері як діти - за їх словами АК більш зручно возити на Опелі, ніж на семірці. Та й кулемет там можна встановити", - повідомив він.

Як повідомляв iPress.ua волонтери сьогодні також передали гуманітарну допомогу і миколаївським десантникам 79-ї аеромобільної бригади.

iPRESS.UA